0258 415 1007 Pazartesi, 27 Ocak 2020
Duyurular

Haber Bülteni

MAĞDUR AİLENİN

YARALARI SARILIYOR


BELEDİYE BAŞKANIMIZ, EVİ YANAN AİLEYİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, dün akşam ilçemiz Caber Mahallesi’nde çıkan yangında evi kullanılamaz hale gelen Murat Çakıroğlu ve ailesini ziyaret ederek hem yanan evde incelemelerde bulundu hem de aileye kalabilecekleri bir ev tahsis etti.

Olaydan duyduğu üzüntüyü dile getiren başkanımız “Bizleri çok üzen bu yangını duyduğumuz andan itibaren ailemizin yanında olduk ve acılarını hafifletmek için elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. İnsanın evini, yuvasını kaybetmesi kadar kötü bir şey yok. Ancak bizleri teselli eden ailemizin bu yangından zarar görmemesidir. Çok şükür hepsinin sağlık durumu iyi. Bu elim yangını sadece maddi kayıplarla atlamış olmak bizleri biraz olsun ferahlatmıştır.” Dedi.

Aileye yeni bir ev tahsis edildiğini belirten başkanımız “İnşallah ailemizin yaralarını kısa sürede saracağız. Onların bu kötü anıyı unutmaları için ne gerekiyorsa yapacağız. Şu an en önemli ihtiyaçları barınmaydı. Bizde kendilerine yeni bir yer tahsis ederek bu sorunu ortadan kaldırdık. Hızlı bir şekilde evimizin tamir edilmesini sağlayıp eşyalarını koyduktan sonra ailemizi tekrar eski günlerine döndürmüş olacağız. Ben tekrarda Murat Çakıroğlu kardeşime ve ailesine geçmiş olsun diyorum. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah.” Dedi.

İncelemeler esnasında başkanımıza Büyükşehir Meclis Üyemiz Mustafa Horzum, Belediye Meclis Üyemiz Mestan Özkan ve Caber Mahallesi Muhtarı Mutlu Ünver de eşlik ettiler.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

AA
Yorum Bulunamadı