0258 415 1007 Pazartesi, 25 Eylül 2023
Duyurular

Haber Bülteni

İLÇEMİZDE

KARNE HEYECANI


Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, ilçemiz İmam Hatip Ortaokulu, Gazi İlkokulu ve Ortaokulu’nda eğitim gören öğrencilerimizin karne sevinçlerine ortak oldu.

İlçe Kaymakamımız Fatih Akkaya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan ile birlikte öğrencilere hem karnelerini dağıtan hem de belediyemiz tarafından hazırlanan hediyeleri takdim eden başkanımız “Bugün öğrenci kardeşlerimizin karne sevinçlerine bizlerde eşlik ediyoruz. Onlarla bir arada olmak bizlere ayrı bir motivasyon kaynağı oluyor. Çünkü onların samimiyetleri, sıcacık yürekleri ve gözlerindeki ışıltı bizim geleceğe olan inancımızı, umudumuzu her zaman canlı tutuyor. İnşallah eğitim hayatlarını hep böyle başarıyla sürdürecekler; vatanımıza ve milletimize bağlı, değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişecekler” dedi.

Tatilin bir fırsat olduğunu belirten başkanımız “Yarıyıl tatili öğrenci kardeşlerimiz için güzel bir fırsat. Dinlenmenin, eğlenceli vakit geçirmenin yanında eksiklerini tamamlayacaklar varsa kötü notlarını düzeltecekler. Ben tüm öğrenci kardeşlerimden bu tatil boyunca hem zihnen hem de bedenen iyice dinlenmelerini, kültürel ve sosyal etkinliklere katılmalarını rica ediyorum. Ama bunun yanında bol bol kitap okumalarını, ders notlarını gözden geçirmelerini ve 2. döneme hazır bir şekilde gelmelerini arzu ediyorum. Ben tüm öğrenci kardeşlerime iyi tatiller diliyor, onların iyi yetişmesi için gayret eden öğretmenlerimize ve ailelerine de şükranlarımı sunuyorum” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

A
Yorum Bulunamadı