0258 415 1007 Salı, 3 Ekim 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sığma Ortaokulu yeni görünümüne kavuştu

Sarayköy Belediyemiz ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Sığma Ortaokulu’nun dış cephesinde yenileme çalışması yapılarak yeni görünümüne kavuştu.


 Sarayköy Belediyesi, eğitime verdiği desteklerini sürdürüyor. Okullara fiziki desteğin yanı sıra kültürel desteklerde de katkı sağlayan Sarayköy Belediyemiz son olarak Sığma Ortaokulu için çalışma yaptı.

Sarayköy Belediyemiz ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Sığma Ortaokulu’nun dış cephesi boyanarak yeni haline kavuştu. 1 hafta süren boyama çalışması Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapıldı. Sığma Ortaokulu’nun dış görünüşünde yapılan yenileme çalışması ile öğrencileri daha çok okula çekecek ve okula bağlayacak küçük dokunuşlarla daha cazip hale getirildi.

İlçe sınırları içerisindeki eğitim kurumlarına Sarayköy Belediyesi tarafından her zaman destek verileceğini belirten Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, “Öğrencilerin modern, günümüz şartlarına uygun ortamlarda eğitim almaları için elimizden gelen desteği yapmaya devam edeceğiz. Öğrencilerimiz bizim geleceğimiz. Onlara verilen en güzel eğitim, geleceğimizi de etkiler. Sadece okulların fiziki yapısı değil ayrıca öğrencilerimizin gelişiminde katkı sağlayan tüm etkinliklerde de bizler her zaman burada olacağız” dedi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

sigma-ortaokulu
Yorum Bulunamadı