0258 415 1007 Per┼čembe, 6 Ekim 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Şehit yakınları ve gaziler bizlere emanet

Sarayköy Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi


 Sarayköy Kaymakamlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 102. Yıl dönümü nedeniyle bir dizi etkinlik düzenlendi. Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Jandarma Komutanı J.ütğm Uğur Özcan, İlçe Emniyet Amiri Alper Akbaba, Milli Eğitim Müdür Bülent Akhan, İlçe Askerlik Şube Başkanı Hansan Çağrı Öcal, gazi ve vatandaşlarımız katıldı.

Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından Sarayköy Kaymakamlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Sarayköy Belediyesi’nin çelenk sunumu ile devam etti.

Daha sonra İlçedeki şehitlikler ziyaret edilerek dua edildi. Ziyaretlerin sonunda Sarayköy Kaymakamlığı tarafından gazi ve şehit yakınları onuruna yemek düzenlendi.

Yemekte konuşma yapan Kaymakam Akkaya, “Canlarını vatan uğruna veren şehitlerimiz ve gazilerimiz için ne yapsak boş. Bizlerde elimizden geldiğince sizlerin yanında olmaya çalışıyoruz. Sizlerin bu vatan için verdiği değer papa biçilemez” dedi.

Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş ise, “Elimizden geldiğince her zaman sizlerle birlikte olacağız. Sizler bizler için çok değerlisiniz. Şehit yakınları ve gazilerimiz bizlere emanet” diye konuştu.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

canakkale-zaferinin-102-yili-1canakkale-zaferinin-102-yili-2canakkale-zaferinin-102-yili-3canakkale-zaferinin-102-yili-4canakkale-zaferinin-102-yili-5
Yorum Bulunamadı