0258 415 1007 Cumartesi, 4 Temmuz 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Onlar istedi, başkan söz verdi

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Karakıran Mahallesi’nde 3 yıllık hizmet zincirini anlattığı sırada gelen talebi anında olumlu cevap verdi.


 Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa Referandumu öncesi vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Özbaş, Karakıran ve Kumluca Mahallelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi. 

İlk olarak Karakıran Mahalle’sinde 3 yıllık hizmet zincirini anlatan Başkan Özbaş, kapalı pazar yeri çalışmalarını anlattığı sırada vatandaşlardan talep geldi. Vatandaşlar pazar ve düğünlerinin yapılabileceği kapalı pazar yeri istedi.

Talebi alır almaz telefonla ilgili kişileri arayan Başkan Özbaş, telefon konuşmasının ardından nisan sonuna kadar pazar yerini yapacağı sözünü verdi.

16 Nisan’da gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili bilgilendirmede de bulunan Özbaş, “ 16 Nisan’da yapılacak olan seçim Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli’nin seçimi değil, sistemin seçimidir. Bu anayasada Cumhurbaşkanı sadece kararname çıkarıyor. Kanun ve anayasa yapamıyor. Kanun ve anayasaları bundan sonra meclis yapacak. Bundan sonra Cumhurbaşkanını millet getirecek. 16 Nisan’da ne karar çıkarsa çıksın başımızın üstüne” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

kumluca-mahallesi-1kumluca-mahallesi-2
Yorum Bulunamadı