0258 415 1007 Salı, 3 Ekim 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, Haver teyzenin yüzünü güldürdü

Sarayköy


Önemli çalışmalara imza atan Sarayköy Belediyesi ihtiyaç sahibi olan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Her ihtiyaç sahibinin yanında olan Sarayköy Belediyesi, bir yardım elini de Aşağı Mahalle’de oturan 67 yaşındaki Haver Zemin Kaplan’a uzattı. Ortopedi rahatsızlığı bulunan 67 yaşındaki Haver Zemin Kaplan, 10 yıldan buyana çocuklarının desteği ile dışarıya çıkabiliyor ve ihtiyaçlarını görebiliyordu.

Artık kendi başına işlerini yapmak isteyen Kaplan, Sarayköy Belediyesi’ne çocuklarıyla gelerek akülü tekerlekli sandalye talebinde bulundu. Kısa zamanda talebine cevap verilen Kaplan’ın tekerlekli sandalyesini Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, teslim etti.

Kaplan’ın oturduğu Aşağı Mahalle’deki evine giden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, tekerlekli sandalyeyi Kaplan’a teslim etti.  Başkan Özbaş, “ Haver teyzem artık isteğinde dışarıya kendisi çıkıp gezebilecek. Onun bu isteğini yerine getirebilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Her sıkıntısında biz yanında olmaya devam edeceğiz. Sadece Haver teyzemin değil tüm Sarayköylü hemşehrilerimizin yanındayız” dedi.

Akülü tekerlekli sandalye için Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a teşekkür eden 67 yaşındaki Haver Zemin Kaplan, “ Dışarıya çıkarken çocuklarımın yardımıyla çıkıyordum. Onları da işlerinden alıkoyuyordum. Sarayköy Belediyemiz tarafından bana verilen tekerlekli sandalye ile istediğimiz yere istediğim zaman gidebileceğim. Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş’a teşekkür ederim, Allah razı olsun” diye konuştu.

 

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-haver-zamen-kaplan-tekerlekli-sandelyesaraykoy-haver-zamen-kaplan-tekerlekli-sandelye-1saraykoy-haver-zamen-kaplan-tekerlekli-sandelye-3
Yorum Bulunamadı