0258 415 1007 Pazartesi, 13 Temmuz 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköylü minikler Afrin kahramanlarını unutmadı

Sarayköy Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi ortaokul öğrencileri yarıyıl tatilinde sinema etkinliğinde buluştu.


 Sarayköy Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi’nde ücretsiz eğitim alan ilkokul öğrencilerini yarıyıl tatilinde at çiftliğine götüren Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, merkezde eğitim alan 150 ortaokul öğrencisini de sinema etkinliğinde buluşturdu.

Sarayköy Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi’nden alınan öğrenciler Denizli’ye götürüldü.  Bir alışveriş merkezinin sinema salonunda buluşan öğrenciler film başlamadan önce kahraman Mehmetçikleri unutmadı.

Sinema salonunda yerlerini alan öğrenciler biranda ayağa kalkarak Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’na katılan kahraman Mehmetçiğe asker selamı gönderdi, “En büyük asker bizim asker, şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganları atarak kahraman Mehmetçikleri unutmadı.

Sinema etkinliği için Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a teşekkür eden 9 yaşındaki Baran Yağcı, “Sinema çok eğlenceliydi. Bu sinema filmini rahatlıkla izlememizi sağlayan Afrin’de bizim için mücadele eden askerlerimizin de Allah yardımcısı olsun. Biz onların sayesinde buradayız. Allah’ım onları korusun” dedi.

Merak ettiği filmi izleme fırsatı bulduğu için mutlu olduğunu ifade eden Hamiyet Gencay, “Öncelikle bize böyle bir karne hediyesi veren Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş’a çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum. Bizim için mücadele eden askerlerimizi de unutmak istemiyorum. Tüm dualarımız onlarla olsun. Onları çok seviyoruz. Her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

Afrin’de mücadele eden kahraman Mehmetçiğin güzel haberlerle dönmelerini isteyen 13 yaşındaki Zeynep Gencay, “Allahımız yardımcıları olsun inşallah” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-afrin
Yorum Bulunamadı