0258 415 1007 Cuma, 22 Ocak 2021
Duyurular

Haber Bülteni

Belediye Başkanımızın yeni yıl mesajı

Yeni yılda birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni eden Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:


“Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak; yeni ümitlerin olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz. 2019 yılında geride bıraktığımız yıllardaki gibi hizmetlerimiz vatandaş odaklı, temel hedeflerimiz açıklık, şeffaflık ve verimlilik olacaktır.

2019 yılında da hizmet zincirimize yeni projeler ekleyerek ilçemizi ekonomide, sanatta, kültürde ve eğitimde daha ileriye taşıyacağız. Önce hemşehrilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak hizmetlerimizi sonra ilçemizi daha da güzelleştirecek yeni projelerimiz için adımlar atacağız. Her yıl bir önceki yılı kıskandıran hizmetlerimiz yer aldı. 2019 yılında da geride bıraktığımız yıllardaki hizmetlerimizi kıskandıracak büyük yatırımlar yer alacaktır.

Siz kıymetli hemşehrilerimizin refah, konforlu yenilikler içerisinde geçireceği bir yıl olacağı sözünü vererek tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularla kutlar saygı ve sevgiler sunarım.”....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

2019 yili mesj─▒
Yorum Bulunamadı