0258 415 1007 ├çar┼čamba, 23 Eyl├╝l 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, polis memurlarına sağlık seti hediye etti

Polis Teşkilatının 175. yıl dönümü Sarayköy’de sade bir törenle kutlandı.


Polis Teşkilatının 175.yıl dönümü tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Denizli’nin Sarayköy ilçesinde sade bir törenle kutlandı. Atatürk anıtı önünde çelenk sunma töreni düzenlendi.

Törene Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy Emniyet Müdürü Ferhat Küçükyalım, İlçe Jandarma Komutan Vekili Murat Atak ve polis memurları katıldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Atatürk anıtına çelenk koyulmasıyla başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu. Törende sosyal mesafeye ve maske kullanımına dikkat edildi.

Törenin ardından Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisine karşı vatandaşların zor anlarında mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerinin başında olan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurlarına içerisinde kolonya, eldiven, maske gibi hijyen ürünlerinin yer aldığı sağlık seti hediye etti.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıldönümünü kutlayan Başkan Özbaş, “Gece gündüz demeden fedakarca görev yaparak huzurun ve güvenin kapısı olan çok değerli emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı tebrik ediyorum. Her an yanımızda olan ve önce bizlerin can güvenliğini düşünen polis memurlarımız koronavirüs salgınına karşıda yoğun çalışmalar içerisinde. Bu salgına karşı vatandaşların yardımına koşan emniyet mensuplarımıza sağlık seti hediye etmek istedik. Sağlıklı bir şekilde görevlerini icra etmeleri bizleri mutlu edecektir. Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 175. yıldönümünü kutluyor; vatan ve millet uğruna şehit düşen polislerimizi rahmetle yad ediyor, gazilerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-polis-haftasisaraykoy-polis-haftasi
Yorum Bulunamadı