0258 415 1007 Pazartesi, 1 Haziran 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi vatandaşların yanında

Koronavirüs salgını sebebiyle dört günlük sokağa çıkma yasağında Sarayköy Belediyesi, vatandaşların hizmetindeydi.


Ramazan ayının başlangıcına denk gelen dört günlük sokağa çıkma yasağında Sarayköy Belediyesi, vatandaşların mağdur olmaması için yoğun mesai yaptı.

Gece, gündüz demeden vatandaşların isteklerine cevap veren belediye ekipleri vatandaşların ilaç, bebek bezi, süt, ekmek ve daha birçok taleplerini evlerine ulaştırdı.

EVDE SAĞLIK HİZMETİ GÖREVDEYDİ
Ayrıca Sarayköy Belediyesi Evde Sağlık Hizmeti de görev başındaydı. Belediye görevlisi hemşire vatandaşların pansuman ve iğnesini yaptı, hastaneye gitmesi gereken vatandaşların ambulansla nakli gerçekleştirildi.

EKİPLER, CAN DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI
Sokak hayvanlarını da unutmayan Sarayköy Belediyesi, ilçedeki bütün mahalleleri gezerek kedi ve köpeklerin yoğunlukta olduğu park, bahçe gibi yaşam alanlarına yiyecek ve su bıraktı.

SARAYKÖYLÜLERDEN TAM NOT
Vatandaşların isteklerini ulaştıran ve telefonla arayarak taleplerinin ellerine ulaşıp ulaşmadığını teyit eden belediye ekiplerine tam not veren Sarayköylüler, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a da teşekkür etti.  

BAŞKAN ÖZBAŞ’TAN MESAİ ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR
Dört günlük sokağa çıkma yasağında yoğun çaba sarfeden mesai arkadaşlarına teşekkür eden Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sürecinde Sarayköyümüzün ve hemşehrilerimizin sağlığı, rahatı ve huzuru için çok yoğun çaba sarfeden mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Tabi ki en çok da sağlık çalışanlarımıza, polis, jandarma ve bekçilerimize, fırıncılarımıza ve personellerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ile birlikte başaracağız, birlikte yeneceğiz” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-ebeldiyesi-sokaga-cikma-yasagi
Yorum Bulunamadı