0258 415 1007 Pazartesi, 1 Haziran 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyemiz kuaför ve berberleri dezenfekte etti

Sarayköy Belediyemiz, vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın sağlığı için ilçedeki tüm kuaför ve berber faaliyetindeki iş yerlerini dezenfekte etti.


Koronavirüs (COVID-19) tedbirleri kapsamında ilçenin her köşesinde tedbir kurallarını uygulayan Sarayköy Belediyemiz, uzun süre sonra açılan kuaför ve beberlere destek verdi.

Belediye ekiplerimiz kuaför ve berberlerin hijyenik bir ortamda hizmet vermeleri vatandaşlarımızın da hizmet alabilmeleri için ilçedeki tüm işyerlerinde dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi.

İlçemizdeki tüm kuaför ve berber dükkanlarında dezenfeksiyon çalışmasının yapılması talimatını veren Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, 'Salgın süreci içinde vatandaşlarımızın zor durumda kalmamaları için ekip arkadaşlarımızla planlı bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Uzun süre sonra faaliyete geçen kuaför ve beberlerimizin her zaman yanlarındayız. Hizmet alım sürecinde vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın sağlıklı ortam içinde olmaları bizlerin en büyük isteğidir. O yüzde ilçemizdeki tüm berber ve kuaför faaliyetindeki iş yerlerimizde dezenfeksiyon çalışmaları başlattık. Çalışmalarımıza da devam edeceğiz' dedi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-berber-kuaf├Âr-dezenfeksiyon-i┼člemi
Yorum Bulunamadı