0258 415 1007 ├çar┼čamba, 15 Temmuz 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi’nden hijyen destek paketi

Sarayköy Belediyesi tarafından normalleşme süreciyle birlikte 1 Haziran’dan itibaren yeniden hizmet vermeye başlayan ilçedeki kahvehanelere, kafelere, berberlere ve kuaförlere hijyen seti dağıtılmaya başlandı.


Normalleşme sürecinin başladığı 1 Haziran öncesinde uzun süre sonra açılacak olan işyerlerinde dezenfekte çalışması gerçekleştiren Sarayköy Belediyesi, esnafların yanında olmaya devam ediyor.

Sarayköy Belediyesi ekipleri, ilçedeki kafeleri, kahvehaneleri, berberleri ve kuaförleri dolaşarak içerisinde maske, kolonya, dezenfektan, şampuan ve temizlik malzemeleri bulunan hijyen setlerini esnaflara dağıttı.

Sarayköy’de koronavirüs salgınına karşı alınan önlemleri ilk günkü gibi sıkı bir şekilde takip ettiklerini aktaran Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Esnaflarımızın her zaman yanındayız. Bu süreçte de yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Koronavirüs salgınının başladığı ilk günden itibaren ilçemizin her köşesinde dezenfeksiyon çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve periyotlarla devam ettiriyoruz. 1 Haziran öncesi işyerlerinde yaptığımız dezenfekte çalışmasının ardından şimdi esnaflarımıza hijyen seti dağıtmaya başladık” dedi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-esnaf-hijyen-destek-paketisaraykoy-hijyen-destek-paketisaraykoy-hijyen-destek-paketi-3
Yorum Bulunamadı