0258 415 1007 ├çar┼čamba, 15 Temmuz 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü normalleşme dönemine hazır

Covid-19 salgını sonrasında çalışmalarına ara veren Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü, 1 Haziran normalleşme döneminin ardından çalışmalara yeniden başlamak için bir araya geldi.


Normalleşme takvimi kapsamında alınan yeni kararlar ile birlikte sinema, tiyatro, gösteri merkezi gibi işletmeler 1 Temmuz’dan itibaren belirlenen kurallara göre faaliyete geçebileceği açıklandı.

Kararın ardından Sarayköy Belediyesi Tiyatro Kulübü ilk toplantısını gerçekleştirdi. Tiyatro Kulübü Eğitmeni Hakkı Karaca’nın yeni dönemdeki tiyatro eğitimlerinin nasıl olacağını aktardığı toplantı da sosyal mesafeye dikkat edildi.

Tiyatro Kulübü üyelerinin toplantı salonuna alınırken ateşleri ölçüldü, ellerini dezenfekte etmeleri sağlandı.

Yeni dönem eğitimlerinde “dikkat” kelimesini ilke edineceklerini aktaran eğitmen Karaca, “Yeni dönemde sosyal mesafeye dikkat ederek eğitimlerimizi sürdüreceğiz. Hiçbir kursiyerimizi riske sokmadan olması gerektiği gibi süreci geçireceğiz. Biz sahneleri, Sarayköy’de tiyatroyu özledi. En yakın zamanda, en iyi şekilde ve tedbirlere uyarak seyircilerimizin karşısına geçmeyi umut ediyoruz” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-tuyatro-kulubu
Yorum Bulunamadı