0258 415 1007 Sal─▒, 11 May─▒s 2021
Duyurular

Haber Bülteni

Başkanımız Özbaş’ın Kurban Bayramı mesajı

Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.


Barışın, huzurun, kardeşliğin, dostluğun, dayanışmanın, paylaşmanın ve yardımlaşmanın hissedildiği Kurban Bayramı’na ulaşmanın huzurunu yaşadıklarını belirten Başkan Özbaş, “ Milletimizi güçlü kılan geleneğimizin, kültürel varlığımızın ve manevi değerlerimizin hissedildiği dayanışma ruhu içinde geçireceğimiz bayramda yaşanan sevinci en geniş anlamda paylaşacağız.

Ancak ne yazık ki bu bayram eski bayramlar gibi olmayacak. Maalesef tüm dünyayı etkisi altına alan Covıd-19 salgını ile ilgili tehdit geçmiş değil. O yüzden kendimizin, sevdiklerimizin ve tüm insanların sağlığı için pandemi ile ilgili tedbirlere dikkat ederek bayram sevincini doya doya yaşamanın gayreti içerisinde olalım. Covıd-19 salgını dolayısıyla bayramda kalabalık bayramlaşma törenleri yapmayalım.

Gerek kurban kesimi sırasında gerekse sonrasındaki kalabalık olmayan aile ziyaretlerinde sosyal mesafe, maske takma ve kişisel hijyen kurallarına uymaya gayret gösterelim. Bayram sevincini sağlıklı kalarak yaşayalım. Bu duygu ve düşünceler ile tüm İslam âleminin ve Sarayköylü hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.”....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediye-baskani-ahmet-necati-ozbas-kurban-bayrami-mesaji
Yorum Bulunamadı