0258 415 1007 Pazar, 22 May─▒s 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Başkanımızın yeni yıl mesajı

Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Kıymetli hemşehrilerim;

2021 yılını geride bırakırken, yeni ümitler, hedefler ve beklentiler dilediğimiz 2022 yılına gireceğiz. Yeni yılın ilçemize, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Rabbim’den niyaz ediyorum.

Geride bıraktığımız süreçte yaşama dair her alanda dengeleri etkileyen ve yoğun mücadele gerektiren salgında Sarayköy Belediyesi olarak her zaman görev başında olduk. “İlçemiz ve vatandaşlarımız salgından en az ne kadar etkilenebilir?”düşüncesi üzerinde yoğunlaşarak çözümler üretmeye gayret ettik. Çalışmalarımız doğrultusunda vatandaşlarımızı yalnız bırakmadık; dayanışma, birlik ve beraberlik içinde her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirdik.

Koronavirüsün getireceği riskli durumlara karşı 2020 yılında sizlerin sağlığını göz önünde bulundurarak geleneksek hale getirdiğimiz ve yüzlerce hemşehrilerimizle gerçekleştirdiğimiz programlarımıza ara vermek zorunda kaldık. Kalabalık gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimize kısa bir mola versek de siz kıymetli hemşehrilerimizin hizmetkârı olarak pandemi kuralları içerisinde birim müdürlerimizle mahalle gezileri düzenleyerek sizleri yalnız bırakmamaya gayret gösterdik.

2021 yılında 2020’de uzak kaldığımız her günümüzü telafi etmeye gayret ettik. Pandemiye karşı daha bilinçli hareket ederek zamanımızı siz kıymetli hemşehrilerimizle birlikte geçirmek için programlar düzenledik.

Hem mutlu hem de üzüntülü günlerinizde yanınızda olmayı bir görev değil, aile olmanın yakınlığını hissederek gerçekleştirsek de ansızın yaptığımız mahalle ve esnaf ziyaretlerimizde siz kıymetli hemşehrilerimizin taleplerini birinci ağızdan dinleyerek, çözüm sağlamaya çalıştık.

Ziyaretlerimizde bizlere gönül kapılarını açarak samimiyetin yer bulduğu sohbetlerimizde istek ve talepleriyle, hizmet yolundaki çalışmalarımıza tekrar şekil vermemizi sağlayarak destek veren tüm hemşehrilerimize canıgönülden teşekkür etmek istiyorum. Görev süremiz boyunca kıymetli hemşehrilerimizle güven, sevgi ve samimiyetin perçinlendiği ziyaretlerimize devam edeceğiz.

Hemşehrilerimizle her an diyalog halinde geçirdiğimiz 2021 yılında ilçemizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda da çalışmalarımızı sürdürdük. Mahallelerimizi yeni hizmetlerle buluşturmaya devam ettik.

2022 yılında da ilçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Bu duygularla bir kez daha 2022 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve refah getirmesini temenni ediyorum.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediye-baskani-yeni-yil-mesaji
Yorum Bulunamadı