0258 415 1007 Pazar, 4 Haziran 2023
Duyurular

Haber Bülteni

19 Mayıs coşkuyla kutlanıyor

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde çelenk sunma töreni düzenlendi. Törenin ardından Menderes Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan 19 Mayıs gösterileri izlendi, büyük beğeni aldı.


Sarayköy’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Atatürk Anıtı’nda çelenk bırakma töreni gerçekleştirildi. Atatürk Parkında düzenlenen törene Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Belediye Başkan Yardımcısı Mestan Özkan, İlçe Emniyet Müdürü Ferhat Küçükyalım, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Uğur Bekir Bakırcı, İlçe Gençlik ve Spor Müdür Vekili Mehmet Hanifi Esmer, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Çelenk sunma töreni, İlçe Gençlik ve Spor Müdür Vekili Mehmet Hanifi Esmer’in 19 Mayıs adına çelenk bırakmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Çelenk sunma töreninin ardından Menderes Anadolu Lisesi’nde öğretmenler ve öğrenciler tarafından düzenlenen 19 Mayıs programına geçildi. Saygı duşundu bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından öğretmenler ve öğrenciler tarafından hazırlanan gösteriler seyredildi. Çeşitli spor müsabakalarında ödül alan öğrencilere madalyaları ilçe protokolü tarafından verildi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-19-mayis-bayramsaraykoy-19-mayis-bayram-219-mayis-bayram-celenk-sunma-toreni
Yorum Bulunamadı