0258 415 1007 Pazar, 2 Ekim 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş’tan Roman vatandaşlara festival sözü

Sarayköy Belediyesi tarafından Roman Haftası dolayısıyla düzenlenen gecede Başkan Ahmet Necati Özbaş ve Roman vatandaşlar gece boyunca dans etti.


 Sarayköy Belediyesi ilçedeki tüm vatandaşları önemsediğini bir kez daha gösterdi. Sarayköy Belediyesi, “ Roman Haftası”nda ilçedeki Roman vatandaşlara özel gece düzenledi. Özel bir restaurantta düzenlenen “Roman Buluşması”na Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, eşi Esin Özbaş, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Halil Aktım, Engin Gültekin ve çok sayıda roman vatandaş katıldı.

Etkinlikte katılımcılar ilk olarak yemekte bir araya geldi. Yemeğin ardından konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ İlçemizdeki tüm hemşehrilerimiz bizim için değerlidir. Onlar ile ilçemiz var oluyor ve büyüyor. Roman kardeşlerimiz olarak sizlerde ilçemizin bir parçasısınız. Davetimi kırmayarak bu gecede bizim ile biraraya gelen Denizli’nin ve Sarayköy’ün gülleri olan sizlere çok teşekkür ederim” dedi.

ROMAN HAFTASI GÜNLERCE KUTLANACAK
Roman vatandaşların “Roman Haftası”nı kutlayan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Değerli dostlar bu hafta Roman Haftası. Bu yıl bu haftayı tek bir günde kutladık ancak önümüzdeki seneler bu kutlamalarımız günlerce sürecek. Seneye 24 Mayıs Milli Mücadeleye Katılış ve Tarım-Kültür Festivali gibi coşkulu kutlayacağız. Siz hangi sanatçıyı isterseniz biz o sanatçıyı buraya getireceğiz. Kutlamaları sizin ile birlikte fikir alışverişi yaparak düzenleyeceğiz. Roman Haftası bundan böyle 1 gün değil 3 gün sürecek” dedi.

“ROMAN VATANDAŞLARIMIZ İLE HEP BİRLİKTE OLACAĞIZ”
Roman vatandaşlar ile gurur duyduğunu kaydeden Başkan Özbaş, “Allah ömür verdikçe siz dostlarımızla olmaya devam edeceğiz. Sizler 3 yıl önce bu kardeşinizi belediye başkanı seçtiniz. Sizden aldığım bu emanet ile 3 yıldır çalışıyoruz. Görev süresi boyunca Sarayköy’deki tüm vatandaşlarımızın yanında olacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Özbaş, vatandaşlarla zeybek oynayarak eğlenceli dakikaların açılışını yaptı. Ardından Başkan Özbaş, gece boyunca Roman vatandaşlarla Roman havaları oynadı.

Renkli görüntülerin hakim olduğu gecede Roman vatandaşlar keyifli dakikalar yaşadı. ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

polis-haftasi-2polis-haftasi-kutlu-olsun-1saraykoy-roman
Yorum Bulunamadı