0258 415 1007 Pazar, 2 Ekim 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy’ün en büyük gençlik buluşması

Sarayköy Belediyesi tarafında ilçede ilk defa 2 bin gencin katıldığı Gençlik Buluşması etkinliği düzenlendi.


Sarayköy Belediyesi bugüne kadar ilçede gerçekleşmeyen bir etkinliğe imza attı. Gençleri her zaman önemsediğini her etkinlik ve toplantıda vurgulayan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, fikirlerini sözde bırakmayarak hayata geçiriyor.  Gençler için oluşturulan projeler bir yana onlara yakışır bir alanda etkinliklerini de gerçekleştirmelerini isteyen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen “Gençler Buluşuyor” etkinliğinde oluşturulan organizasyon ile gençlerin gönlünde taht kurdu.

 AK Parti Milletvekili Cahit Özkan, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve 2 bin gencin katıldığı etkinlik önce yemek ile başladı. Milletvekili Cahit Özkan ve Başkan Özbaş, gençler için özenle hazırlanan masaları tek tek gezerek misafirlere “Hoş geldin” dedi.

Yemeğin ardından konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş,  gençlerin geleceğin teminatı olduğunu belirterek, “ Salonumuzda 16-25 yaş arası gençlerimiz bulunuyor. Sizlerle burada olmak çok güzel... Sizler ile birlikte gençliğime tekrar döndüm ve heyecanlandım.  Gençlerimiz olarak sizleri çok önemsiyorum. Denizli ilçelerinin içerisinde ilk defa Sarayköy Belediyesi olarak kurslarımızın yer aldığı Gençlik Merkezimizi hizmetinize açtık. Oluşturduğumuz tüm projeleri sizlerin istekleri ve fikirleriyle yapıyoruz. Çünkü oluşturulan projeyi kim kullanacaksa o kişilerin fikirlerine ihtiyacımız olduğuna inanıyoruz. Bugünkü etkinliğimiz de gençlerimizin eseridir. Siz isteyin, yapmak boynumuzun borcudur” dedi.

Gençlere her zaman çok güvendiklerini belirten AK Parti Milletvekili Cahit Özkan, “Gençler üzerinizde büyük bir sorumluluk var. Ecdadımızın bizlere bıraktığı bu Cumhuriyet’i çok daha güçlü yerlere götüreceksiniz. Fatih Sultan Mehmed’e,  Kanuni Sultan Selim’e, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e layık kalacaksınız. Biz gençlere güveniyoruz, umudumuz var. Bu Cumhuriyet bize dedelerimizden emanet… Şanlı ecdadımız büyük destanlarla bu vatanı korudu ve bizlere bıraktı.  Bu vatanın gerçek emanetçileri sizlersiniz. Sizlere ülkemizi çok daha güçlü, özgür, demokratik bir şekilde bırakacağız.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyeti çok daha yukarıya çıkaracağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından gençlerin merakla beklediği Grup Lotus sahneye aldı. Cem Karaca’nın Tamirci Çırağı şarkısını söyleyen gruba Milletvekili Özkan ve Başkan Özbaş sürpriz yaptı. Sahneye çıkan Milletvekili Özkan ve Başkan Özbaş mikrofonu alarak Tamirci Çırağı şarkısına eşlik etti.

Grup Lotus’un rock ve İldem’in pop müzik konseri verdiği gecede Başkan Özbaş, gece boyunca gençlerle müziklere eşlik etti, eğlendi.

Gece sonunda Başkan Özbaş, Grup Lotus ve İldem’e plaket takdim etti.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-genclik-bulusmasisaraykoy-gencleri-bursa-gezisi-2saraykoy-gencleri-bursa-gezisi-3saraykoy-belediyesi-genclik-bulusmasi-4
Yorum Bulunamadı