0258 415 1007 Çarşamba, 4 Ekim 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy’de muhtarlar günü kutlandı

Sarayköy’de 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla tören düzenlendi.


 Atatürk Parkı’nda düzenlenen törene Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Jandarma Komutanı Ütğm. Berkay Özkan, Emniyet Müdürü Alper Akbaba, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Tören, Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılmasının ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Muhtarlar adına konuşma yapan Yakayurt Mahalle Muhtarı Okan Gümen, “Bazı konularda, bazı sorunları çözmeye gücümüz yetmeyebilir, sesimiz de mi yetmeyecek? Bizler siyasi kimliği olmayan seçilmiş kişileriz, siyasi kimliğimiz olmaması, hizmette yalnız kaldığımız anlamı taşımamalıdır, aksine, hizmet getirebilecek bütün makamların kapısının bizlere açık olduğu anlamı taşımaktadır. Bizler mesai kavramı olmayan, hizmet insanlarıyız. Mahallemize ve mahalle sakinlerimize karşı bizlere bu makamı teslim edenlere karşı sorumlulukları olan insanlarız. Bizlere düşen de bahane üretmek değil, çözüm üretmektir” dedi.

Konuşmaların ardından Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş muhtarlar onuruna yemek verdi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-muhtarlar-gunu-1
Yorum Bulunamadı