0258 415 1007 Çarşamba, 4 Ekim 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy’de Ramazan Bayramı öncesi denetim

Sarayköy Belediyesi yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi tatlı ve şekerleme ürünlerinin üretim yerlerinde denetim gerçekleştirdi.


Sarayköy Belediyesi rutin denetimlerini ilçenin farklı noktalarında sürdürürken yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi bayramların vazgeçilmezi olan tatlı ve şekerleme ürünleri üretim yerleri ile kuru yemiş dükkanlarında denetim gerçekleştirdi.

Ramazan Bayramı’na az bir süre kala vatandaşların yoğun olarak alışveriş yapmaya geldiği şeker, kuru yemiş, pasta ve unlu mamul imalathaneleri ile satış noktalarında denetimlerini sıklaştıran Sarayköy Belediyesi, ürünlerin tazeliği ve hijyeni konusunda özen gösterdi.

Ambalajlı ürünlerin son kullanma tarihi ile ambalajlarının standartlara uygunluğunu kontrol eden ekipler, açıkta satılan tatlı ve unlu mamullerin hijyenik olarak üretim uygunluklarına dikkat ettiler.

Vatandaşların Ramazan Bayramı süresince tüketecekleri tatlı, şekerleme, unlu mamuller ve kuru yemişlerin standartlara uygun olmasını denetleyen ekipler, herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamanın mutluluğunu yaşadı.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

ramazan-bayrami-oncesi-denetim
Yorum Bulunamadı