0258 415 1007 ├çar┼čamba, 23 Haziran 2021
Duyurular

Haber Bülteni

Zabıta ekipleri ekmek gramaj denetimi yaptı

Sarayköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ilçenin birçok noktasında faaliyet gösteren unlu mamul üretim yerlerinde ekmek gramajı ve hijyen denetimi gerçekleştirildi.


Sarayköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde ekmek üretimi ve satışının yapıldığı işletmelerde gramaj ve hijyen kontrolü yaptı.

Belirli aralıklarla Sarayköy’de faaliyet gösteren fırın ve unlu mamul üreten iş yerlerinde denetim yapan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırın, bakkal ve market denetimlerinde ekmeklerin gramajı başta olmak üzere ekmek üretimi ve hijyen şartları gibi başlıklarda taradı.

Halkın daha güvenli ve kaliteli bir hizmet alması amacıyla gerçekleştirilen denetimlerde çeşitli uyarılarda bulunan ekipler, birçok alanda olduğu gibi fırın denetimlerinin de belirli aralıklarla devam edeceğini bildirdi. İncelemelerde esnaf ve çalışanlara çeşitli konularda uyarılarda bulunan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını tehdit eden durumlarla karşılaşan vatandaşların Sarayköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine ulaşabileceklerini belirtti.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-ekmek-gramaji-denetimi
Yorum Bulunamadı