0258 415 1007 Pazar, 2 Ekim 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı

Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’inci yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.


Belediye Başkanımız Özbaş, “Kurtuluş mücadelemizin kazanılarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde ülkemizin hürriyetinden, bağımsızlığından ve onurundan asla ödün vermeden gösterdiği bu mücadelesini Cumhuriyetle taçlandırdığı günün 97’inci yıldönümünü kutlamanın gururu içerisindeyiz.

Her daim hür yaşamış milletimiz, kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kırmış ve o günden bu yana vizyonunu geliştirerek emin adımlarla geleceğe yürümekte ve muasır medeniyeti yakalamış modern ve büyük Türkiye ideali yolunda hedeflerini gerçekleştirmektedir.

Cumhuriyet aydınlığı, dostluğu, kardeşliği, birliği, beraberliği ve barışı paylaşmaktır. Dün olduğu gibi bugün de dâhili ve harici bedhahlara karşı Cumhuriyetimizin kazanımlarını korumaya kararlıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin ve Sarayköylü hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu cennet vatanın ilelebet yaşatılması uğruna canlarını feda eden bütün şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden kahraman gazilerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyor, hayatta olan kahraman gazilerimize de sağlık ve huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-cumhuriyet-bayrami
Yorum Bulunamadı