0258 415 1007 Pazartesi, 25 Eyl├╝l 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Temizlik işçileri sonbahar yapraklarından Evde Kal mesajı verdi

Sarayköy Belediyesi Temizlik İşleri personelleri ağaçlardan dökülen sonbahar yapraklarından Evde Kal yazısı yazdı, koronavirüse dikkat çekerek farkındalık yarattı.


Sonbaharın bitmesine sayılı günler kala ağaçlar dallarındaki son yaprakları döküyor. Ağaçlardan dökülen sonbahar yapraklarını toplayan çalışanlar koronavirüs salgınına karşı bir farkındalığa imza attı.

Ülkeyi saran koronavirüse karşı en etkili yol olan “evde kal” mesajına çalışma ortamlarında hayat veren Temizlik İşleri personelleri, römork ile toplanan yaprakları, Belediye Havuz Tesisi alanına getirdi.

Yaprakları park alanına döken temizlik görevlileri binlerce yaprakla önce kalp çizdi ardından kalp içine “Evde Kal” yazdı.  

Sarayköy Belediyesi Temizlik İşleri personellerinden 42 yaşındaki Orhan Ülker, “ Koronavirüse kendi iş dalımızdan dikkat çekmek istedik. Sonbaharın simgesi olan ve ağaçlardan dökülen sararmış yapraklarla Evde Kal mesajını yazarak farkındalık yarattık. Zorunlu ihtiyaçlarımızın ardından kalan zamanımızı geçirmemiz için en güvenli alan evimiz. O yüzden evde kalamayız, evde kalmalısınız” dedi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-yaprak-sanbahar-koronavir├╝s-fark─▒ndalik
Yorum Bulunamadı