0258 415 1007 Pazartesi, 25 Eylül 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy’de oyun grupları dezenfekte ediliyor

Sarayköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çocukların daha sağlıklı ve hijyenik ortamda vakit geçirebilmeleri için oyun gruplarında düzenli olarak dezenfekte çalışması yürütüyor.


Covid-19 salgını devam ederken salgından çocukları korumak için Sarayköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehir genelindeki parklarda bulunan oyun gruplarını düzenli olarak titizlikle dezenfekte ediyor.

Vatandaşların yoğunluk oluşturduğu sosyal yaşam alanları, camiler, sağlık ocakları, okullar gibi alanlarda dezenfekte çalışmaları yapan Sarayköy Belediyesi, parklarda eğlenerek vakit geçiren çocuklar için oyun gruplarında temizlik ve dezenfekte mücadelesini sürdürüyor.

Bulaşıcı hastalıkların çocuklar arasında oyun oynarken yayılmasının önlenmesi amacıyla ilçe genelindeki oyun ile fitness gruplarında oturma alanları dezenfekte edilerek hijyenik ortam sağlanıyor.

Ekipler maske ve sosyal mesafeye dikkat ederek çocukların bu alanları güvenle kullanabilecekleri tüm oyun gruplarında hijyen çalışmalarının periyodik aralıklarla sürdürüldüğünü bildirdi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-oyun-gruplari-dezenfekte
Yorum Bulunamadı