0258 415 1007 Salı, 3 Ekim 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi çöp konteynerlerinden tasarruf sağlıyor

Sarayköy Belediyesi, tamiri mümkün olan eskimiş çöp konteynerlerinin tamir, bakım ve boyama işlemlerini tamamlayarak tekrar vatandaşların hizmetine sunuyor.


Sarayköy Belediyesi çöp konteynerlerinde yaptığı doğru kullanım ile önemli tasarruf sağlıyor.  Belediyenin atölye ekibi tarafından tekerlekleri düşmüş, kapakları kapanmayan, boyaları yıpranmış ve görüntü kirliliği yaratan çöp konteynerleri alınarak tamir, bakım ve boyama işlemleri yapılıyor. Tamiri yapılan çöp konteynerleri tekrar vatandaşların hizmetine sunuluyor. Tamiri mümkün olmayanlar ise yenileri ile değiştiriliyor. 

Kaliteli bir yaşam için çevre düzenlemesi ve temizliğinin önemli olduğunu belirten Başkan Özbaş, “Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekip arkadaşlarımız her gün aksaklığa izin vermeden ilçemizin çevre düzenlemesi için çalışmalarını sürdürüyor. Cadde ve sokakların temizliğinin yanı sıra merkez ve kırsal mahallerimizdeki pazar yerlerimizin yıkanması, çöp konteynerlerinin düzenli olarak boşaltılması, dezenfekte edilmesini hem temiz bir çevrede yaşamak hem de vatandaşlarımızın sağlığını korumak için en doğru sistem üzerinden gerçekleştiriyoruz. Kötü görüntü oluşturan ve yıpranmış tamiri mümkün olan çöp konteynerleri atölyemizde bakım ve onarımı yapılarak tekrar vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor. Bu işlem ile önemli ölçüde tasarruf sağlanmış oluyor. Tamiri mümkün olmayan çöp konteynerlerini ise yenileri ile değiştiriyoruz” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-cop-konteynere-1
Yorum Bulunamadı