0258 415 1007 Pazartesi, 25 Eylül 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce hazırlanan ve Sarayköy Halk Eğitim Merkezi ile Sarayköy Belediyesi işbirliği ile uygulanacak Telafide bende varım kurs programlarında özel çocukları ve aileleri de unutulmadı.


Sarayköy Halk Eğitim Merkezi ve Sarayköy Belediyesi işbirliği ile 5 Temmuz ve 31 Ağustos tarihlerinde açılması planlanan  “Telafide bende varım” kurs programları için 2 Temmuz tarihine kadar Halk Eğitim Merkezi’nde kayıt alınmaya başlandı. 34 maddelik kurs programında yetişkinler ve öğrencilerin yanı sıra özel çocuklarda düşünüldü.

YETİŞKİNLER İÇİN DOLU BİR PROGRAM
Yetişkinler için Ahlâk-ı Alâî okumaları,  badminton, bilek güreşi, evde basit onarımlar, geleneksel oyunlar ve zeka oyunları, koşarak oryantirik, sağlıklı beslenme ve Türk halk oyunları kursları açılacak. Ayrıca dede korkut, mesnevi, yunus emre divanı, safahat okumaları kursu gibi birçok kursa yer verilecek.

ÖĞRENCİLER İÇİN TELAFİ KURSLARI
Öğrenciler için akademik oyunlarla oyun temelli matematik eğitim, badminton, dart başlangıç düzeyi, Kuran-ı Kerim okuma, matematiksel yetkinlik ile fen ve teknolojideki temel yetkinlikler kursu ve Türk halk oyunları kursları olacak.

ÖZEL ÇOCUKLARA VE AİLELERİNE KURS
Kurslarda özel çocuklar ve ailelerde unutulmadı. Hafif düzeyde otizm engeli olan bireyler için beden eğitimi kursu açılacak. Özel eğitim ihtiyacı olan bireylerin ailelerine yönelik kurslara yer verilecek.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-kurs
Yorum Bulunamadı