0258 415 1007 Pazar, 5 Şubat 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Başkanımızın müjdelediği proje için çalışmalar başladı

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Sarayköy Belediyesi işbirliği ile Sarayköy İlçe Stadyumu yenileme projesi kapsamında zeminde sentetik çim halı serimi çalışmaları başladı.


Spora ve sporculara büyük önem veren ve spor alanlarını daha kullanışlı bir hale getirilmesi için çalışmalarını sürdüren Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın geçtiğimiz günlerde müjde verdiği ilçe stadyumunun futbol sahasının zeminini yenileme çalışması başladı.

8 bin 615 m2 ‘lik bir alanda yapılacak çalışmalar ilk olarak mevcut zeminin sökülmesiyle başladı. Futbol sahası sentetik çim yenileme çalışmasının ağustos ayı sonuna kadar bitmesi planlanıyor. Doğal çime yakın monofilament malzemeyle kaplanacak çim saha eskiye göre daha yumuşak olacak.

Sarayköy Stadyumuna modern bir görüntü verecek olan zemin yenileme çalışması 1 milyon 344 bin liraya mal olacak.

Çalışmalar hakkında bilgi almak için Sarayköy Stadyumunda incelemelerde bulunan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “FİFA standartlarında sentetik çim zemin olarak yenilenecek stadyumumuzu çok kısa zamanda Sarayköylü hemşehrilerimizin, sporcularımızın ve kulüplerimizin hizmetine yeniden sunacağız. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-stadyumu-yenileme-calismasi
Yorum Bulunamadı