0258 415 1007 Pazar, 5 ┼×ubat 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköyümüz her şeyin en iyisine layık

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yoğun ilgi ile karşılandığı Sarayköy ilçesinde hemşehrileriyle kucaklaştı.


 Başkan Zolan Sarayköy’de hemşehrileriyle kucaklaştı


Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir dizi program ve inceleme için Sarayköy ilçesini ziyaret etti. Başkan Osman Zolan’a Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve Serhat Akbulut, AK Parti Sarayköy İlçe Başkanvekili Sait Dikici, belediye meclis üyeleri ve beraberindekiler eşlik etti. Başkan Zolan, ilk olarak Sarayköy Belediyesini ziyaret etti. Denizli’nin Büyükşehir statüsüne kavuşması ile birlikte Sarayköy ilçesinde de hizmet destanları yazdıklarını kaydeden Başkan Zolan, 'Sarayköyümüzün güzelliğine güzellikler kattık. Sarayköyümüz her geçen gün daha da güzelleşiyor. Büyükşehir Belediyemiz ve Sarayköy Belediyemizin yapmış olduğu işlerle vatandaşlarımızın ihtiyaçları en üst seviyede karşılanıyor. Yeter ki birlik ve beraberlik olsun. Birlik ve beraberlikten çok güzellikler çıkar. Sarayköyümüz her şeyin en güzeline layık' dedi.

'Sarayköy çok farklı bir noktaya geldi'

Sarayköy’ün geçmişte hak ettiği hizmetleri alamadığını, 2014’ten bugüne ise ilçe belediyesi ile birlikte Sarayköy’ün birçok güzelliğe kavuştuğunu dile getiren Başkan Osman Zolan, 'Sarayköyümüz geçmişte birçok hizmetlerden mahrumdu. Büyükşehir ve Sarayköy Belediyemiz ile birlikte olmayan hizmetlere çok şükür kavuştuk. Bugünkü Sarayköyümüz çok farklı noktaya gelmiştir. Daha da yapmamız gereken işler vardır, Allah’ım elbirliği ile yapmayı nasip etsin. Sarayköylü hemşehrilerimize, başkanımıza, meclis üyelerimize, personelimize güzel karşılamalarından dolayı çok teşekkür ediyorum' diye konuştu.

'En büyük desteği siz verdiniz'

Ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ise, 2014’den bugüne Sarayköy’e gösterdikleri ilgi, alaka ve hizmetler nedeniyle Sarayköy halkı adına Başkan Osman Zolan’a teşekkür etti. Özbaş, 'Sarayköyümüz devletimizin, Büyükşehir Belediyemizin ve ilçe belediyemizin hizmetleriyle çok güzellikler kazandı. Siz olmasaydınız biz meclis üyelerimizle bu hizmetleri yapamazdık. Burada en büyük desteği siz verdiniz. Allah sizden razı olsun' diye konuştu. Konuşmaların ardından Başkan Osman Zolan, Sarayköy Belediyesi’nin şeref defterini imzaladı. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Başkan Osman Zolan’a günün anısına 20 numaralı Sarayköyspor forması hediye etti.

Başkan Zolan üreticilerin sorunlarını dinledi

Daha sonra Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk’e konuk olan Başkan Osman Zolan, Sarayköy merkezde esnafı da ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Esnaf ziyaretinde bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan Zolan, Sarayköylülerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sarayköy Ziraat Odası’nı da ziyaret eden Başkan Zolan, burada oda başkanları ile bir araya geldi. Sarayköylü üreticilerle de görüşerek sorunlarını dinleyen Başkan Zolan, ilçe programı kapsamında MHP Sarayköy İlçe Başkanı Ali İhsan Seçkin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. AK Parti Sarayköy İlçe Teşkilatı’nı da ziyaret eden Başkan Zolan burada ana kademe, kadın, gençlik kolları yönetimleri ve mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.

Başkan Zolan muhtarları da dinledi

Başkan Osman Zolan program kapsamında Sarayköy’de görev yapan muhtarların istek ve önerilerini dinledi. Gece geç saatlere dek süren program kapsamında Başkan Zolan son olarak Sarayköy’de görev yapan Büyükşehir Belediye personeli ile buluşarak çalışanlarla bir süre sohbet etti.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-osman-zolan-ziyaret
Yorum Bulunamadı