0258 415 1007 ├çar┼čamba, 31 May─▒s 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, üniversite öğrencilerine güven verdi

Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, ilçemize üniversite okumak için gelen gençlerle bir araya geldi.


Sarayköy Belediyesi, ilçeye üniversite okumak için gelen öğrencilerle her yıl olduğu gibi bu dönemde kayıt yaptırdıkları günden itibaren yakından ilgilendi. Kayıt için ilçeye gelen öğrencileri, Pamukkale Üniversitesi Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nda karşılayan belediye ekipleri, barınma ihtiyaçları olmak üzere oluşabilecek sorunların çözümü için kendileriyle iletişime geçebileceklerini belirterek bilgilendirme yaptı.

Ekipler, öğrencilere ve ailelerine Belediye Başkanı Özbaş’ın şahsi numarasının yer aldığı kartvizitleri teslim etti.

2021-2022 eğitim ve öğretim yılına başlayan PAÜ Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nda öğrencilere hoş geldin yemeği düzenleyen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçenin kültürel, tarımsal ve ekonomik konumu hakkında bilgi verdi.

Sarayköy’de yalnız olmadıklarının altını çizen Başkan Özbaş, “ Sizler artık bizim evlatlarımızsınız. Aileleriniz sizleri bize emanet etti. Bu buluşmada sizleri yakından tanımak hem de sorunlarınız veya talepleriniz varsa kendim not etmek istedim. Her zaman bir telefon kadar sizlere yakın olduğumu unutmayın. Eğitimlerinizi alırken ilçemizde güvende ve huzurlu olmanızı; memleketlerinize dönerken de güzel anılar götürmeniz için elimizden geleni yapacağız. Şehrimize, ilçemize hoş geldiniz” dedi. 

Sarayköy Belediyesi tarafından PAÜ Sarayköy Meslek Yüksekokulu öğrencileri için düzenlenen “Hoş geldin” yemeğine Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Belediye Başkan Yardımcısı Mestan Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan,  Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Aslı Öztürk Kiraz, öğretim görevlisi ve öğrenciler katıldı.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediye-baskani-universite
Yorum Bulunamadı