0258 415 1007 Cuma, 1 Aralık 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi’nden parklara modern dokunuş

Sarayköy Belediyesi tarafından parklarda ve oyun gruplarında bakım, onarım ve yenileme çalışmaları devam ediyor.


Sarayköy Belediyesi, ilçedeki park sayısını artırırken mevcut parklardaki bakım çalışmalarını sürdürüyor. Yeşil alanların bakım çalışmaları titizlikle devam ederken oyun parklarında tamirat, onarım ve yenileme çalışmaları da yapılıyor.

İlçe genelindeki çalışmalarını aralıksız sürdüren Sarayköy Belediyesi, vatandaşların talep ve isteklerini de ön planda tutuyor.

Gelecek nesillerin, çocukluklarını doyasıya yaşayabilmesi için parklardaki çalışmaların son bulmayacağını aktaran Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, “ Yeşil alanlarımızı koruyup, çoğaltmak en baş görevlerimizden birisidir.  Fidanlarımızı topraklarımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Yeşil alanlarımızı arttırırken ekip arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın zamanlarını kaliteli bir ortamda geçirmelerini sağlamak adına parklarımızdaki bakım ve onarım çalışmalarına da devam ediyoruz. İlçemizi günden güne en iyisine taşımak için çalışmalarımıza yenilerini ekleyerek sürdüreceğiz” dedi.

 İlçe genelindeki çalışmalardan memnuniyet duyan ilçe sakinleri Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-park-yenileme-calismasi
Yorum Bulunamadı