0258 415 1007 Cuma, 1 Aralık 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, ekip arkadaşlarıyla bayramlaştı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Ramazan Bayramı öncesi son iş gününde ekip arkadaşlarıyla bayramlaştı. Sevdikleriyle güzel bir bayram geçirmelerini dileyen Başkan Özbaş, bayram boyunca birimlerde görev yapacak nöbetçi ekiplerin oluşturulduğunu söyledi.


Sarayköy Belediyesi’nde geleneksel bayramlaşma yapıldı. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ekip arkadaşlarını çalışma yerlerinde ziyaret ederek bayramlaştı. Personelin tek tek Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Belediye Başkanı Özbaş, “ Deprem felaketinin ardından bu bayramı buruk geçireceğiz. Zor günleri geride bırakmamız temennisiyle sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram diliyorum” dedi.

Bayram sürecinde de çalışmalara devam edeceklerini belirten Başkan Özbaş, “Sarayköy Belediyesi olarak sizlerle ilçemize çok güzel hizmetler yapıyoruz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bayram sürecinde de vatandaşlarımızın huzurlu ve rahat bir bayram geçirmeleri için birimlerimizde nöbetçi ekiplerimiz olacak” diye konuştu.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-ramazan-bayramlasmasaraykoy-bayramlasma-ramazanramazan-bayramlasma-ramazan-bayrami
Yorum Bulunamadı