0258 415 1007 Pazartesi, 13 Temmuz 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Başkanımızın birinci yarı yıl tatili

2017-2018 eğitim öğretim yılı 1. yarıyıl tatilinin yarın karne dağıtımından sonra başlayacağını belirten Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş,


 “Toplumumuza, yaşamımıza ve insanlarımıza değer katan en önemli etkenlerden bir tanesi eğitimdir. Okuyan, düşünen, üreten ve çözümler sunan bireylerin yetişmesi ancak ve ancak eğitim ile gerçekleşir. Eğitim her gün farklı bir yenilikle karşılaşılan, gelişen ve değişen ihtiyaçlara ayak uydurmaya çalışılan, hayatımızın sonuna kadar sürecek uzun bir maratondur.

Bu maratonda öğrencilerimizin başarılı olması, sosyal ve kültürel açıdan gelişmesi ve hayata daha iyi hazırlanabilmeleri için bizler elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Öğrencilerimizi derslerinde başarılı olabilmeleri için Sarayköy Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi’nde etüt yapma imkanı sağlıyor, kitap ve kırtasiye desteği sağlıyoruz. Sosyal ve kültürel gelişmeleri içinde Gençlik Merkezimizde açtığımız kulüplerle onların eğlenmeleri ve eğlenirken öğrenmeleri için faaliyetler düzenliyoruz.

Öğrencilerimize sağladığımız desteklerin yanı sıra okullarımızın fiziki şartlarının iyileştirilmesi için yoğun çaba harcıyor, tespit ettiğimiz ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Öğrencilerimizin bilgiye daha hızlı ulaşabilmesi ve çağın gereklerini takip edebilmesi içinde teknolojik destekler veriyoruz.

İnanıyoruz ki eğitime yapılan yatırım, ülkenin geleceğine yapılan en önemli yatırımdır. Bizler de bu bilinçle, desteklerimize hız kesmeden devam edecek, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için var gücümüzle çalışacağız. İnşallah öğrenci kardeşlerimiz de başarıları ile bizleri gururlandıracaklar ve ileride sahip olacakları mesleklerle toplumumuzu daha da yüceltmenin gayretinde oılacaklardır.

Tüm bu duygu ve düşüncelerimle 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın ilk dönemini tamamlayan öğrencilerimizi tebrik ediyor, öğretmenlerimizin ve velilerimizin heyecanını paylaşıyorum. Öğrenci kardeşlerimin bol bol dinlenerek ve ders çalışarak 2. eğitim dönemine en iyi şekilde hazırlanmaları temennisiyle hepsinin gözlerinden öpüyorum” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

yari-yil-tatili
Yorum Bulunamadı