0258 415 1007 Pazartesi, 16 May─▒s 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Başkanımız, pazar yerini ziyaret etti

Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, kapalı pazar yerinde tezgahlarını açan esnafları ziyaret ederek alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet etti.


Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçedeki esnafları sık sık ziyaret ederek istek ve beklentilerini dinliyor; çözüm sağlanması için çalışmalar başlatıyor.

Ziyaretlerinde pazarcı esnafını da unutmayan Belediye Başkanı Özbaş, Sarayköy Belediyesi Kapalı Pazar Yeri’nde cumartesi günleri kurulan pazarda tezgâhlarını açan esnafları ziyaret ederek “Hayırlı işler” diledi, isteklerini ve sorunlarını dinledi. Talepleri tek tek not eden Başkan Özbaş, alışveriş için gelen vatandaşlarla da sohbet etti.

Pazar yeri ziyaretinde vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Özbaş, “ Pazar yerimizi ziyaret ederek hem esnaflarımızla hem de vatandaşlarımızla bir araya gelme fırsatını elde ettik. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledik. Sorun yaşadıkları konular varsa not ederek hemen çözüme kavuşması için çalışmalarımızı başlattık. Biz bu tür gezilerde sorunları birinci ağızdan öğrenme imkanı buluyoruz. O yüzden vatandaşlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Çünkü vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın fikri bizim için çok önemli” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediye-baskani-ahmet-necati-ozbas-pazar-yeri
Yorum Bulunamadı