0258 415 1007 Per┼čembe, 18 Temmuz 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Belediye Başkanımız Mehmet Salih Konya, kurban pazarını ziyaret etti


Sarayköy Belediyesi’nden Kurban Bayramı’nda titiz çalışma. Besicilerin taleplerini dinleyerek geçici Kurban Satış Noktası’nı güneş görmeyen gölge bir alanda yapılması talimatı veren Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, kurban pazarının ilk gününde besicileri yalnız bırakmadı. Kurban pazarını ziyaret eden Başkan Konya’ya besiciler sıcağa maruz kalmadan gölge bir alanda oluşturulan geçici Kurban Satış Noktası için teşekkür etti.

Hayvanların satışını yapan yetiştiricilerle ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Konya, belediye olarak Kurban Bayramı’nın huzurlu bir şekilde geçmesi için çalışmalara devam edeceklerini belirterek, “ Kurban pazarı alanımızda kurbanlıkların temiz ve hijyenik şartlarda alıcıya ulaşması için gerekli önlemlerimizi aldık. Pazara giren hayvanların kontrolleri veteriner hekimimiz tarafından yapılıyor, temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz tarafından ise gerekli ilaçlama işlemleri belirli aralıklarla sürüyor. Zabıta ekiplerimiz de hayvanlara ait sevk raporları gibi resmi evrakların olup olmadığı konusunda kontrollerini gerçekleştiriyor” dedi.

Denetimlere özveriyle devam edeceklerini ifade eden Başkan Konya, “ Bayram sürecinde belediye olarak sahada olacağız. Fen İşleri, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüklerimiz olarak bayram boyunca vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız. Ayrıca 415 10 07 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşan vatandaşlarımızın acil durumları için hazır olacağız. Şimdiden herkese iyi bayramlar diliyorum” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

kurban-satisisalin-konya-kurban-pazari-ziyaretSaraykoy-belediye-baskina-mehmet-salih-konya-kurban-pazar─▒-ziyareti
Yorum Bulunamadı