0258 415 1007 Salı, 6 Haziran 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş: Biz büyük bir aileyiz

Sarayköy Belediyesi çalışanları 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde biraraya geldi.


 Sarayköy Belediyesi tarafından Belediye Çok Amaçlı Salonunda çalışanları 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü etkinliği düzenlendi. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, eşi Esin Özbaş ve belediye personellerinin katıldığı etkinlik ilk önce yemek ile başladı.

Yemeğin ardından konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayarak, “ Biz büyük bir aileyiz. Çalışmalarımızın ardından sadece ben değil büyük bir aile var o da sizlersiniz. İlçemize hep birlikte hizmet etmek için çalışıyoruz. Hizmetlerimizi yaparken gece gündüz demeden emek emek çalışan tüm personellerimize çok teşekkür etmek istiyorum. Bugün her sene olduğu gibi 1 Mayıs’ı beraber çalıştığımız ekip arkadaşlarımız ile sizlerle kutlamak istedim. Bugün buraya gelen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından belediye personelleri sahneye çıkarak şarkılar söyledi diğer misafirlerde eşlik etti. Daha sonra Başkan Özbaş ve belediye personelleri gece boyunca dans etti.

Gecenin sonunda ise günün anısına toplu fotoğraf çekildi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

1-mayis-isci-bayrami-11-mayis-isci-bayrami-21-mayis-isci-bayrami-31-mayis-isci-bayrami-4
Yorum Bulunamadı