0258 415 1007 Salı, 6 Haziran 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, Halk Oyunları ekibi ile biraraya geldi

Sarayköy Spor Halk Oyunları ekibi Bodrum’da pazar günü gerçekleştirilecek Grup Final’i öncesi Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ile biraraya geldi.


 Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, halk oyunu yarışmalarında ilçenin her zaman göğsünü kabartan Sarayköy Spor Halk Oyunları ekibini Şehit Hüseyin Kuş Parkında ağırladı. Öğrencilere, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan, Atatürk Ortaokulu Müdürü Halil Kaya, Antrenör Ömür Günay ve öğretmenler eşlik etti.

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirten Başkan Özbaş, “ Diğer spor branşlarımız da olduğu gibi halk oyunları ekibimiz ile de hep gurur duyduk. Sarayköy Halk Oyunları Ekibi olarak aldığınız başarılar ile siz bu işin en ustası oldunuz. Pazar günü Bodrum’da yarışmamız var. Sonuç ne olursa olsun Türkiye’de folklor oyunlarında sesinizi duyurdunuz. Siz en zorunu başardınız. Sarayköy artık halk oyunları ile de isminden söz ettiriyor. Bu da sizler sayesine. Ben sizlere ve sizlere bu imkanı veren en başta ailelerinize, Antrenör Ömür Günay hocama, Milli Eğitim Müdürümü Bülent Akhan’a ve öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

Başkan Özbaş, pazar günü Bodrum’da Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Bodrum’da gerçekleşecek Grup Final’inde yarışacak yarışmacılara en büyük desteğin aileleri olduğunu düşünerek ekibin yanında ailelerini de Bodrum’a uğurlayacaklarını söyledi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-halk-oyunlari-ekibisaraykoy-halk-oyunlari-ekibi-2saraykoy-halk-oyunlari-ekibi-3
Yorum Bulunamadı