0258 415 1007 Cuma, 31 Mart 2023
Duyurular

Haber Bülteni

8 MART KADINLAR GÜNÜ

Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Necati Özbaş


 'Gösterdikleri şefkat, sevgi ve fedakârlıklarıyla dünyaya güzel dokunuşlar sunan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Kadınlarımız sevgi dolu gönüllerinin altındaki cesaretleriyle tarih boyunca istiklal ve istikbal mücadelelerimizde daima en ön safta yer aldılar. Şimdi ise kadınlarımız geçmişten geleceğe köprü olan bu cesaret ve başarıyla sanatta, kültürde, ekonomide, eğitimde ve birçok kilit noktada önemli projelerin altına imzalarını atıyor.

Bugün hükümetimiz kadınlarımızı hak ettiği yere adım adım taşımanın gayreti içerisinde. Hükümetimizin çalışmalarına bakıldığı zaman süt parası, doğum izni, istihdamda öncelik, çocuk bakım parası gibi birçok ekonomik desteğiyle kadılarımızın yanında olmaya devam ediyor. 

Bizde ilçemizde kadınlarımızın her anında yanlarında olmak için çabalıyoruz. Kadınlarımıza yönelik açtığımız kurslarımızla onların iş sahibi olmaları için köprü oluyoruz. Boş vakitlerinde spor, sanat ve kültüre ilçemizde kolayca ulaşmaları için kurslarımız ile buluşturuyoruz.

Şuna inanıyoruz ki; kadınlarımız becerilerini sosyal aktiviteler ile birleştirecek ve daha mutlu olacak. Kadınlarımızın mutlu olması ise Sarayköyümüzü daha da çok güçlendirecek ve başarılı, mutlu, güçlü bir Sarayköy yolunda birlikte yürüyeceğiz.'....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

8-mart-dunya-kadinlar-gunu
Yorum Bulunamadı