0258 415 1007 ├çar┼čamba, 4 Ekim 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi’nden Dünya Yetimler Günü iftarı

Sarayköy Belediyesi, Dünya Yetimler Günü dolayısıyla iftar yemeği verdi.


Sarayköy Belediyesi, Dünya Yetimler Günü dolayısıyla yetim ve öksüzlere iftar yemeği verdi. Sarayköy Çok Amaçlı Belediye Salonunda veriler iftar yemeğine Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Başkan Yardımcısı Mestan Özkan, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Gezen ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Belediye Başkanı Özbaş ve eşi Esin Özbaş, iftar öncesinde masaları tek tek ziyaret ederek misafirlere “hoş geldiniz” dedi.

Yemek ardından konuşma yapan Başkan Özbaş, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Ramazan ayının 15. günü tüm Türkiye’de öksüz ve yetim kardeşlerimize iftar yemeği veriliyor. Bende bir öksüz olarak sizlerle birlikte orucumu açmaktan büyük onur ve gurur duydum. Devletimizin başkanlığında belediyelerimizin gücü ve desteğiyle artık Türkiye’de kimse yalnız kalmıyor. Bizde Sarayköy’de gönül alıcı hizmetlerimizi yapmaya, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Başkan Özbaş, Ramazan Ayı paylaşma, yardımlaşma ve birlikteliğin sağlanması için bir fırsat olduğunu, davete icabet eden herkese teşekkür ederek misafirlerin mübarek Ramazan ayı’nı tebrik etti. 

BAŞKAN ÖZBAŞ, MİSAFİRLERİN TALEP VE SORUNLARINI DİNLEYEREK NOT ALDI
Misafirlere pamuk şeker, karlı şurup ve çay ikram edildiği iftar yemeğinde Başkan Özbaş, tek tek masaları gezerek sorun ve talepleri dinledi, not aldı.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-dunya-yetimler-unu-iftar-yemegi
Yorum Bulunamadı