0258 415 1007 Çarşamba, 4 Ekim 2023
Duyurular

Haber Bülteni


Sarayköy’de ilköğretim haftası kutlaması Sarayköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan’ın Atatürk anıtına çelenk koyması ile başladı.

Ardından tören Sakarya İlkokulun’da devam etti. Törene Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programa okul öğretmenlerinden Yelda Dokumacı Kumral’ın günün anlamını belirten konuşmasıyla devam edildi. Öğrenciler tarafından şiirlerin okunmasından sonra okula bu sene başlayan birinci sınıf öğrencilerine okulun 4. Sınıf öğrencileri hoş geldin hediyesi verdi.

 Konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan, “ Okullarımız 2019-2020 eğitim öğretim yılına başladı. Sarayköy olarak bizlerde 25 okul, 458 öğretmen ve idareci ile 5113 öğrencimizin eğitimlerini en iyi şekilde yapmaları için görevlerimizin başındayız. Çocuklarımızın en iyi eğitimi almaları için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim öğretim yılının tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-ilkogretim-haftasi
Yorum Bulunamadı