0258 415 1007 Pazar, 3 Mart 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy’de maske üretim seferberliği başlatıldı

Sarayköy Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen maske üretiminde ilçedeki öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar gönüllü olarak çalışmaya başladı. Üretilen maskeler vatandaşlara ücretsiz dağıtılacak.


Sarayköy’de maske üretim seferberliği başlatıldı. Sarayköy Kaymakamlığı koordinesinde Sarayköy Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen maske üretiminde gönüllü öğrenciler, öğretmenler ve vatandaşlar yer aldı.

İlçe Halk Eğitim Merkezi ile Sarayköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi atölyelerinde başlatılan maske üretiminde hijyene ve standartlara uygun maske kumaşı temin edildi.

Gönüllü vatandaşların yer aldığı İlçe Halk Eğitim Merkezi’nde ilk etapta bin tane, öğrenci ve öğretmenlerin çalıştığı Sarayköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ise 10 bin tane maske üretimi olacağı belirtildi.

Üretilen maskelerin ilçedeki sağlık çalışanlarına, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan memurlara ve vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılacağı açıklandı.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-maske-uretimisaraykoy-maske-uretimi-1
Yorum Bulunamadı