0258 415 1007 Pazar, 1 Ekim 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Kaymakam ve Belediye Başkanı da denetimlere katıldı

Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk ve Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ülke genelinde eş zamanlı olarak ikincisi gerçekleştirilen koronavirüs (Kovid-19) denetimleri kapsamında sahaya inerek vatandaşları Kovid-19 tedbirleri konusunda bilgilendirdi.


Zabıta, emniyet, jandarma, ilçe tarım ve ilçe sağlık müdürlüğü ekipleri, sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan denetimlerde; hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına ilişkin denetimler yaptı.

Denetimlere Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Emniyet Müdürü Ferhat Küçükyalım, İlçe Sağlık MüdürüDr. Hakan Çabuk da katılarak market, kafeterya, kıraathane, berber, kuaför, lokanta gibi işyeri ve yaşam alanlarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kaymakam Cantürk ve Belediye Başkanı Özbaş, koronavirüs salgını kapsamında alınması gereken önlem ve uyulması gereken kurallar konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

İlçedeki esnafları ziyaret ederek koronavirüs tedbirleri ile ilgili bilgilendirme yaptıklarını aktaran Başkan Özbaş, “Kendimizi, ailemizi, sevdiklerimizi ve ilçemizi Covid-19 pandemi tehlikesinden korumak için MASKE-MESAFE-HİJYEN kurallarına uymaya devam edelim lütfen” dedi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

SARAYKOY-DENİZLİ-KORONAVİRÜS-DENETİM
Yorum Bulunamadı