0258 415 1007 Pazar, 2 Ekim 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Şampiyon karatecilerden Başkan Özbaş’a ziyaret

Spora yaptığı desteklerinden dolayı Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ı, Kulüpler Türkiye Karate Şampiyonasında altın madalya kazanan sporcular ile antrenörleri İhsan Kaya ve Muhammet Kaya ziyaret etti.


 Sakarya’da düzenlenen Kulüpler Türkiye Karate Şampiyonasında altın madalya kazanan Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü sporcuları Damla Su Türemen, Peri Koyuncu ve Aslı Başak Pehlivan ile Antrenörleri İhsan Kaya ve Muhammet Kaya, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ı makamında ziyaret etti.

Spora ve sporcuya yaptığı desteklerinden dolayı Başkan Özbaş’a teşekkür eden Antrenör İhsan Kaya, pandemi döneminde de çalışmaları sıkı tuttuklarını ifade ederek sporcuların evlerinde çalışmalarını disiplinli bir şekilde devam ettiklerini belirtti. 

Sporcuları ve antrenörleri tebrik eden Başkan Özbaş, “ Aslında sizler şehrimizi en iyi şekilde tanıtanlardan birisiniz. Sizlerin başarıları içerisinde şehrimizin de ismi anılıyor. Sizlerle gurur duyuyoruz.  Ziyaretinizin beni çok mutlu etti. Sporcularımıza ve spora yaptığımız desteklerin öneminin farkındayız ve her an sizlerin yanındayız” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-karate-sampiyonasisaraykoy-karate-sampiyonasi-1
Yorum Bulunamadı