0258 415 1007 Pazar, 2 Ekim 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköylü Gürkan Şef’ten Başkan Özbaş’a ziyaret

Türkiye’nin ilk diplomalı kasabı olan ve başarısıyla kendisini dünyaya ispatlamış Sarayköylü Gürkan Topçu nam-ı değer Gürkan Şef Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ı makamında ziyaret etti.


Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ünlü şef Gürkan Topçu’yu makamında ağırladı. Sarayköylü olan Topçu, aile ziyareti için geldiği Sarayköy’de Belediye Başkanı Özbaş’ı da ziyaret ederek ilçedeki anılarından ve hedeflerinden bahsetti.

Ziyaret sonunda ünlü şef Topçu, kendisinin kaleme aldığı Gürkan Şef’in Ünlü Tarifleri kitabını imzalayarak Başkan Özbaş’a takdim etti.

Başkan Özbaş ise ilçenin milli mücadele kahramanlığını temsil eden efe heykelini Topçu’ya hediye ederek, “Sarayköyümüzün dünya markası, çok kıymetli kardeşim, dostum Gürkan Topçu’yu nam-ı diğer Gürkan Şef’i ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Doğduğu toprakların, Sarayköyümüzün adını ve sıcaklığını dünyanın dört bir köşesine taşıyan Gürkan kardeşime nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür ediyor, hepimizi gururlandıran başarılarının artarak devamını diliyorum” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

gurkan topcu
Yorum Bulunamadı