0258 415 1007 ├çar┼čamba, 10 A─čustos 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, sağlık kahramanlarına ilçe halkı adına teşekkür etti

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Covid-19 ile mücadele sırasında en çok destek veren ve insanlığın çaresiz kaldığı salgında en ön safta yer alarak mücadelede önemli bir görev üstlenen sağlık çalışanlarını ziyaret etti.


Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, sağlık alanında hizmet veren her kademeden sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

İlçede hizmet veren sağlık kuruluşlarını ziyaret eden Belediye Başkanı Özbaş, sağlık çalışanlarına hediye paketlerini takdim etti.

Salgın sırasında kendi yaşamlarını ikinci plana bırakarak; ilk sıraya bir başkasının yaşamını kurtarmayı koyan sağlık çalışanlarına teşekkür eden Belediye Başkanı Özbaş, “Hastalarımıza derman olmak için insanların sağlıklı ve nitelikli yaşaması amacıyla fedakârca çalışma gayreti gösteren sağlık çalışanlarımızın önemini her geçen gün daha çok anlıyoruz. Yeri geldiğinde kendi canlarından önce başkasının yaşamına şifa olmak için canla başla çalışan sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek az.

İçinde bulunduğumuz küresel salgın sürecinin de en ağır yükünü taşıyan ve önce insan düsturuyla hareket ederek kendilerinden önce başka yaşamlara şifa olan, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı amaç edinen tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.

Covid-19 ile mücadele sırasında kaybettiğimiz sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-t─▒p-bayrami
Yorum Bulunamadı