0258 415 1007 ├çar┼čamba, 10 A─čustos 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101’inci yıl dönümü pandemi nedeniyle alınan tedbirler kapsamında gerçekleştirildi.


Sarayköy’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Atatürk Parkı’nda tören düzenlendi. Törene, Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan, İlçe Cumhuriyet Savcısı Alper Şişmanlar, siyasi partilerin temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent  Akhan’nın Atatürk Anıtı’na çelenk koymasının ardından, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okundu.

Müdür Akhan’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından Bilge Su Kılınç, 23 Nisan adlı şiiri okudu.

İlçe genelinde düzenlenen “23 Nisan’da Çocuk Olmak” konulu, ilkokullar arası resim, ortaokullar arası resim ve şiir, liseler arası kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

23 Nisan coşkusu Sarayköy Belediyesi’nin merkezi hoparlör sisteminden düzenlediği program ile 32 mahallede bayram coşkusu yaşandı.  ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-23-nisan-ulusal-egemenlik-cocuk-bayramisaraykoy-23-nisan-ulusal-egemenlik-cocuk-bayrami-1saraykoy-23-nisan-ulusal-egemenlik-cocuk-bayrami-1
Yorum Bulunamadı