0258 415 1007 Per┼čembe, 18 A─čustos 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Belediye Başkanımız Özbaş’tan şehit babalarına anlamlı ziyaret

Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, Babalar Günü dolayısıyla ilçede yaşayan kahraman şehitlerin babalarını ziyaret etti.


Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş’tan Babalar Günü’nde anlamlı ziyaret. Başkan Özbaş, görevi başında şehit düşen askerlerin ailelerine ziyarette bulundu. Ziyarette şehit babaların Babalar Günü’nü kutlayarak hediye takdim etti.

Şehit babaları Sabri Önder, Osman Kuş ve Salih Ören’i ziyaret eden Belediye Başkanımız Özbaş, “Vatanımız uğruna canlarını veren kahraman şehitlerimizin bizlere en büyük emaneti olan aileleri her zaman başımızın tacıdır. Babalar Günü’nde vatan uğruna can veren kahraman şehitlerimizi büyüten değerli babalarını ziyaret etmek istedik. Onlar artık bizim de babamız. Her zaman onların yanındayız” dedi.

Duygu dolu anların yaşandığı ziyaretlerde şehit babaları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-ahmet-ozbas-babalar-gunu-ziyaretibabalar-gunu-ziyareti-saraykoysaraykoy-belediyesi-babalar-gunu-sehit-babasi
Yorum Bulunamadı