0258 415 1007 Per┼čembe, 22 ┼×ubat 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, belediye personeli ile bayramlaştı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Kurban Bayramı öncesinde belediye personellerini iş sahalarında ziyaret ederek bayramlaştı.


Belediye Başkanı Özbaş, Kurban Bayramı öncesinin son iş gününde personelleri çalışma alanlarında ziyaret etti. Başkan Özbaş, ziyarette ekip arkadaşlarıyla bayramlaştı.

Bayramlaşmada ekip arkadaşlarıyla el ele vererek Sarayköy’ü hak ettiği yere getirdiklerini ve daha ileriye götüreceklerini ifade eden Başkan Özbaş, “ Memleketimiz ve hemşehrilerimizin için en iyi hizmetlerimizi sizlerin sayesinde gerçekleştiriyoruz. Biz ekipten çok bir aileyiz. Gece, gündüz demeden memleketimizin menfaati için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Böylesi bir çalışkan ekibin içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyorum. Sizlerin ve değerli ailelerinizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bayram süresi boyunca vatandaşlarımızın huzuru için görevli olacak tüm arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyor, emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-baskani-kurban-bayrami-bayramlasma
Yorum Bulunamadı