0258 415 1007 Per┼čembe, 18 A─čustos 2022
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy Belediyesi, ilçedeki tüm okullarda çevre düzenlemesi başlattı

İlçedeki okulların hamisi olan Sarayköy Belediyesi, yüz yüze eğitimin başlamasına kısa bir süre kala ilçe merkezindeki ve kırsaldaki tüm okullarda çevre düzenlemesi başlattı.


Okul öncesi ve birinci sınıf öğrencilerine yönelik uyum eğitimi 1-3 Eylül tarihleri arasında, tüm kademelerde tam zamanlı yüz yüze eğitim ise 6 Eylül’de başlayacak.

Yüz yüze eğitimlerin başlamasına az bir süre kala Sarayköy Belediyesi, öğrencilerin ve öğretmenlerin düzenli bir ortamda eğitimlerine devam etmesi için ilçe merkezi ve kırsaldaki okullarda çevre düzenlemesi başlattı. Ekipler, çevre temizliği gerçekleştirdikleri okul bahçelerinde gördükleri yapılması gereken bakım ve onarımları da yerinde tamamlıyor.

Eğitim verilen kurumların her zaman kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Her hizmetimiz gibi eğitim odaklı çalışmalarımızda da elimizden gelenin fazlasını yapmak için ekip arkadaşlarımla birlikte gayret içindeyiz. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin eğitime adadıkları zamanlarını sağlıklı ve düzenli bir ortamda geçirmelerini istiyoruz. Bu yüzden okullarımızın açılacağı tarihe kadar tüm çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-okul-cevre-duzenlemesi
Yorum Bulunamadı