0258 415 1007 Pazar, 29 Ocak 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Binlerce kadın Sarayköy’de buluştu

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın Kadınlar Günü’ne özel düzenlediği ücretsiz sinema etkinliği, bilet bulamayanlar için bir gün daha uzatıldı.


Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi sinema salonunda gösterime giren Bergen filmini Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Dünya Kadınlar Günü’nde tüm kadınlara ücretsiz yaptı, yoğun ilgi gördü. 8 Mart günü 5 seansta gösterime sunulan filmde 400 kişilik salon dolunca Belediye Başkanı Özbaş, son seansta yer bulamayan kadınlar için bir sonraki gün olan 9 Mart’ta da sinema etkinliğini devam ettirdi.

FARKLI İLÇELERDEN DE İLGİ VARDI
Kadınlar gününe özel ücretsiz sinema etkinliği sadece Sarayköylü kadınların değil komşu ilçelerden de yoğun ilgi gördü. Denizli’nin çeşitli ilçelerinden gelen kadınların da yer aldığı ücretsiz sinema etkinliğine katılım iki bini aştı.

İLK KEZ SİNEMAYA GİTTİLER
10 yaş üzeri tüm kadınların katıldığı sinema etkinliğinde ilk kez sinemaya gelenler de vardı.  59 yaşındaki Hanım Kocakulak, ilk kez sinemaya geldiğini belirterek, “ Bizlere böyle bir fırsat verdiği için Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Çok güzel bir etkinlik olmuş” dedi.

Kevser Kahveci, “57 yaşındayım ilk kez sinemaya geliyorum. Çok heyecanlıyım. Düzenleyen, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Sarayköy Belediyesinin kadınlar için üst düzey etkinlikler organize ettiğini, bu etkinlikle ise kadına verilen önemin zirveye çıkardığını kaydeden Zeynep Çam ise, “Çok güzel etkinlik… Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, her zamanki gibi zirvenin üzerinde bir ilgi gösterdi. Kadınlar olarak teşekkür ederim. Seviyoruz kendisini. Başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

DİKKAT ÇEKEN KUTLAMALAR DEVAM EDECEK
Yoğun ilgiden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Başkan Özbaş, “Kadınlar Günü’ne özel düzenlediğimiz sinema etkinliğimizde binlerce hanımefendi katıldı. 5 seans olarak düzenlenen gösterim, gelen talebi karşılamayınca bir sonraki gün olan 9 Mart’ta da devam ettirdik. Etkinliğimize katılan ve bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. Özenle düzenlenmiş ve hazırlanmış kutlamalarımıza devam edeceğiz” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-kadinlar-gunu-sinema-etkinligi
Yorum Bulunamadı