0258 415 1007 Per┼čembe, 22 ┼×ubat 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, personelle bayramlaştı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Kurban Bayramı öncesinde belediye hizmet birimlerini tek tek ziyaret ederek personellerle bayramlaştı. Başkan Özbaş, ayrıca vatandaşların huzurlu ve rahat bir bayram geçirebilmeleri için bayram tatili boyunca nöbetçi ekipler oluşturduklarını söyledi.


Kurban Bayramı öncesinde Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ekip arkadaşlarını çalışma alanlarında ziyaret ederek bayramlaştı. Belediye hizmet birimlerini tek tek ziyaret eden Başkan Özbaş, belediye personellerine aileleri ve sevdikleriyle sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu.

Ziyaretler sırasında Kurban Bayramı tatili boyunca vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için nöbetçi ekiplerin oluşturulduğunu söyleyen Başkan Özbaş, “Oluşabilecek herhangi bir sorunda veya ihtiyaçta ekip arkadaşlarımızla birlikte vatandaşlarımızın emrinde olacağız” dedi.

7 GÜN 24 SAAT GÖREV BAŞINDA
Temizlikten ulaşıma, çevre korumadan veterinerlik ve zabıta hizmetlerine kadar tüm ekipler bayram süresince sahada görev başında olacak.  

Vatandaşlara 415 10 07 numaralı telefondan veya belediyenin sosyal medya hesapları üzerinden istek, şikayet ve önerilere anında yanıt verilecek.

Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Kurban Bayramı boyunca hayvan satış ve kesim alanlarında biyolojik ve evsel atıkların alınarak bertaraf edilmesini sağlayacak.

Zabıta Ekipleri, ayrıca Veterinerlik Birimi ile birlikte kurban satış ve kesim yerlerinde belgesi olmayan, sağlıksız, hastalıklı hayvanların satışının önüne geçmek için bayram sonuna kadar denetimlerde bulunacak.

SAĞLIKSIZ HAYVAN KESİMLERİNE İZİN VERİLMEYECEK
Bayram öncesi ve bayram süresince Veterinerlik hizmetlerini aksatmadan yürütecek. Kesim yerlerinde sağlıksız ve hastalıklı hayvanlar konusunda denetimler yapılacak.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-bayramlasma
Yorum Bulunamadı